...

Portfolio

Kāzas

Laipni lūdzam kāzu un ģimenes fotogrāfa Jelena Rose galerijā! Izbaudiet skaistos attēlus, kas saglabās jūsu īpašās dienas prieku un mīlestību. Tās ir svarīgas atmiņas, ko jūs vērtējat visu mūžu. Apskatiet mūsu galeriju un pasakiet kāzu fotografēšanu šodien.

Свадебный фотограф в Риге, Латвия Елена Роуз

Ģimenes fotosesija

Saglabājiet dārgos dzīves mirkļus ar ģimenes fotosesiju. Atzīmējiet savu ģimeni un izveidojiet neaizmirstamas atmiņas, ar kurām jūs ilgojaties ilgus gadus. Smiedamies, apskaujoties vai vienkārši izbaudot viens otra sabiedrību, Ģimenes fotosesija ir jautrs un nozīmīgs veids, kā nostiprināt saikni un iemūžināt jūsu Ģimenes vēsturi.

Studijas fotosesija

Aizzīmogojiet atmiņas, kas paliks uz mūžu, ar profesionālu studijas fotosesiju. Šī unikālā iespēja ļaus Jums iemūžināt dārgus mirkļus ar ģimeni vai izbaudīt vientulīgu fotosesiju ar individuālu pieeju. Es - fotogrāfs iesaka jums, kā pozēt, centīsies atklāt jūsu individualitāti un veidot momentuzņēmumus, kurus jūs lolojat visu mūžu. No nepiespiestas un komfortablas atmosfēras studijā līdz mūsdienīgākajam apgaismojumam un aprīkojumam viss ir izveidots, lai padarītu fotosesiju neaizmirstamu un patīkamu. Pasakiet tagad, lai iegūtu neaizmirstamus iespaidus no fotosesijas!

Fotosesija dabā, pilsētā

Fotosesija dabā ir gūsteknis, kura gaitā portreti, ainavas un citi attēli tiek iespiesti dabiskos apstākļos atklātā gaisā, piemēram, mežos, parkos, dārzos vai pludmalēs. Šis fotosesijas tips ļauj iemūžināt atmiņas vai notikumus unikālā un skaistā vidē dabas krāšņuma vidē.

Love Story fotosesija

Fotosesija Love story ar fotogrāfu ¬ streiku ir romantiska fotosesija, kas iemūžina jūsu mīlas stāstu par apbrīnojamiem attēliem. Jelena Rose fotografi-stobists izmantos ārpuskameru zibspuldzi, lai uzlabotu apgaismojumu un atdzīvinātu jūsu mīlestības vēsturi. Koncentrējoties uz īpašu momentu un detaļu aizzīmogošanu, šī fotosesija ir lielisks veids, kā saglabāt atmiņas par jūsu mīlestību uz ilgiem gadiem.

Pasākumu reportāžas

Galerijā "reportāžas no svinībām” ir fotogrāfijas, kas atspoguļo dažādu svētku pasākumu prieku un satraukumu, ieskaitot dzimšanas dienas. Šie momentuzņēmumi dod iespēju redzēt emocijas un šo līksmo momentu svinīgumu, saglabājot atmiņas par tām nākamajām paaudzēm. Pārceliet laimi un dzimšanas dienas un citus svētku notikumus caur mūsu fotogrāfu objektīviem.

Bieži uzdotie jautājumi

Labāk zināt, nekā nezināt.

Tas atkarīgs no jūsu fotosesijas un stila, bet vislabāk valkāt vienkrāsainas drēbes un izvairīties no zīmējumiem vai logotipiem. Jūs varat paņemt līdzi vairākus apģērba gabalus, ja vēlaties to mainīt. Izvēloties līdztekus, jāņem vērā arī uzņemšanas vieta un fons. Ja jums būs vairāk par vienu, visiem jābūt vienā stilā, krāsas kombinējamas viens ar otru, ne vairāk  3 -4 krāsas ieskaitot neitrālu. Gaišie apģērba toņi izskatās daudz svinīgāki.

Что одеть на фотосессию?цветосочетание в одежде для семейной фотосессии

Parastā fotosesija var ilgt no 30 minūtēm līdz 2 stundām atkarībā no sesijas tipa un jūsu konkrētajām vajadzībām.

, jūs varat atnest īpašumus un personiskās lietas, ko vēlaties iekļaut savos fotoattēlos. Tikai ziņojiet savam fotogrāfam, lai viņš varētu sastādīt attiecīgu plānu.

Fotogrāfiju pamatapstrāde var ietvert tādas lietas  Cvetokorekcija, Kadrēšana un kontrasts. Retuša ir plašāka rediģēšanas forma, kas var ietvert tādas lietas  ādas līdzinājums, attraipīšana un modeļa ārējā izskata maiņa.

, varat pieprasīt noteiktas pozas vai stilus, kurus vēlaties izmantot. Jūsu fotogrāfs strādās ar jums, lai panāktu to, ko vēlaties saņemt savos fotoattēlos.

Rerediģēto fotogrāfiju saņemšanas laiks var variēties atkarībā no fotogrāfa grafika un  noslogotības, bet vairums fotogrāfu cenšas iegūt galīgos attēlus 2 -3 nedēļu laikā pēc fotosesijas.

Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.